Dieta

Nasza oferta:

Poradnia Żywieniowa oferuje szeroki zakres diet dostępnych drogą internetową jak również podczas bezpośrednich spotkań z dietetykiem.

Spotkanie z dietetykiem

Dla wielu osób spotkanie z dietetykiem to jedyna możliwość bezpośredniej rozmowy o swoim sposobie odżywiania, problemach żywieniowych, o tym jakie produkty wybierać, jak przygotowy.. więcej..
Cena: 80,00 zł 70,00 zł.

Dieta odchudzająca - 7 dniowa

Z problemem zbyt dużej masy ciała trudno jest walczyć samemu. Często niepotrzebnie sięgamy po szeroko reklamowane w mediach środki odchudzające i niesprawdzone cudowne diety. Takie .. więcej..
Cena: 100,00 zł 80,00 zł.

Dieta odchudzająca - 14 dniowa

Z problemem zbyt dużej masy ciała trudno jest walczyć samemu. Często niepotrzebnie sięgamy po szeroko reklamowane w mediach środki odchudzające i niesprawdzone cudowne diety. Takie p.. więcej..
Cena: 180,00 zł.

Dieta odchudzająca - miesięczna

Z problemem zbyt dużej masy ciała trudno jest walczyć samemu. Często niepotrzebnie sięgamy po szeroko reklamowane w mediach środki odchudzające i niesprawdzone cudowne diety. Takie.. więcej..
Cena: 350,00 zł.

Dieta w wybranym schorzeniu

Dla osób ze zdiagnozowaną przez lekarza chorobą lub dolegliwościami na tle wadliwego żywienia - przygotowany na podstawie kwestionariusza żywieniowego indywidualnie opracowany.. więcej..
Cena: 100,00 zł 80,00 zł.

Test na nietolerancję pokarmową

Test na nietolerancje pokarmowe to nowoczesne badanie immunologiczne służące do określenia indywidualnego profilu żywieniowego pacjenta. Sprawdza reakcje na 59 produktów żywnościow.. więcej..
Cena: 399,00 zł.

Dieta malucha

Jesteś świadomą mamą i sposób żywienia twojego dziecka jest dla ciebie równie ważny jak zapewnienie mu miłości, wsparcia i wielu innych rzeczy niezbędnych dla jego życia. Pr.. więcej..
Cena: 100,00 zł 70,00 zł.

Dieta dla mamy

Dla kobiet planujących dziecko, ciężarnych i mam karmiących - przygotowany na podstawie kwestionariusza żywieniowego indywidualnie opracowany 7 dniowy jadłospis uwzględniający zapotrzebow.. więcej..
Cena: 100,00 zł 80,00 zł.

Analiza jadłospisu

Dla osób, które chcą sprawdzić, czy ich sposób żywienia jest prawidłowy oraz czy dostarczają organizmowi odpowiednią ilość energii, białka, węglowodanów i tłus.. więcej..
Cena: 100,00 zł 50,00 zł.

Masaż odchudzający

Masaż wspomagający odchudzanie. Czas trwania 60 minut. Dostępny w gabinecie w Łowiczu, ul. Mickiewicza 20a. więcej..
Cena: 60,00 zł 60,00 zł.
« wstecz