Dieta

O poradni

Poradnia Żywieniowa powstała z myślą o pacjentach, którzy z pomocą profesjonalnego dietetyka - doradcy żywieniowego chcą poprawić swój dotychczasowy sposób żywienia, schudnąć lub uzyskać poradę w zakresie żywienia w zdiagnozowanym przez lekarza schorzeniu. Dla każdego z Państwa, kto zechce skorzystać z mojej oferty przygotuję najskuteczniejszą indywidualnie opracowaną dietę.

 

Moim nadrzędnym celem jest zawsze dobro pacjenta, dlatego udzielając porad żywieniowych kieruję się rzetelną wiedzą popartą odpowiednim wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem zawodowym. Jestem przeciwniczką modnych diet i reklamowanych w mediach cudownych środków odchudzających. Tylko właściwie opracowana dieta oparta na nowej (z 2016r.) Piramidzie Żywieniowej wg Instytutu Żywności i Żywienia, powiązana ze zmianą nawyków żywieniowych pomoże Państwu uzyskać skuteczny i trwały efekt terapeutyczny.

 

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie ze specjalnością dietetyka oraz Podyplomowe Studia Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Zajmuję się dietetycznym leczeniem chorób metabolicznych, odchudzaniem i poradnictwem żywieniowym dla kobiet w ciąży i karmiących. Mam też doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż już podczas praktyk studenckich w Poradni Dietetycznej Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu zajmowałam się małymi pacjentami z chorobami jelit. Ten szczególny kontakt wynika też z faktu, że sama jestem mamą dwójki cudownych maluchów i na co dzień dbam o ich właściwą dietę i kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Zapraszam Państwa serdecznie zarówno do gabinetów partnerskich, jak i kontaktu przez Internet.

 

 

Marzena Pawłowska

Dietetyk