Dieta

Nasze promocje:

Spotkanie z dietetykiem

Dla wielu osób spotkanie z dietetykiem to jedyna możliwość bezpośredniej rozmowy o swoim sposobie odżywiania, problemach żywieniowych, o tym jakie produkty wybierać, jak przygotowy.. więcej..
Cena: 80,00 zł 70,00 zł.

Dieta odchudzająca - 7 dniowa

Z problemem zbyt dużej masy ciała trudno jest walczyć samemu. Często niepotrzebnie sięgamy po szeroko reklamowane w mediach środki odchudzające i niesprawdzone cudowne diety. Takie .. więcej..
Cena: 100,00 zł 80,00 zł.

Dieta w wybranym schorzeniu

Dla osób ze zdiagnozowaną przez lekarza chorobą lub dolegliwościami na tle wadliwego żywienia - przygotowany na podstawie kwestionariusza żywieniowego indywidualnie opracowany.. więcej..
Cena: 100,00 zł 80,00 zł.

Dieta malucha

Jesteś świadomą mamą i sposób żywienia twojego dziecka jest dla ciebie równie ważny jak zapewnienie mu miłości, wsparcia i wielu innych rzeczy niezbędnych dla jego życia. Pr.. więcej..
Cena: 100,00 zł 70,00 zł.

Dieta dla mamy

Dla kobiet planujących dziecko, ciężarnych i mam karmiących - przygotowany na podstawie kwestionariusza żywieniowego indywidualnie opracowany 7 dniowy jadłospis uwzględniający zapotrzebow.. więcej..
Cena: 100,00 zł 80,00 zł.

Analiza jadłospisu

Dla osób, które chcą sprawdzić, czy ich sposób żywienia jest prawidłowy oraz czy dostarczają organizmowi odpowiednią ilość energii, białka, węglowodanów i tłus.. więcej..
Cena: 100,00 zł 50,00 zł.
« wstecz